Grup 27 ve Birol Namoğlu’ndan ”Muhtemel Aşk”
Grup 27 ve Birol Namoğlu’ndan ”Muhtemel Aşk”

Grup 27, Modern rock ile klasik Türk müziği ezgilerini birleştiren bir etnik rock grubu olarak kuruldu. Los Angeles’lı grup ismini 27 yaşında hayatlarını kaybeden Jimi Hendrix, Jim Morrisson, Janis Joplin, Kurt Kobain ve diğerlerinin anısına ”27” olarak almıştır.

2012 yılı ABD turnesine hazırlanan Gripin grubu, kendilerine eşlik edecek ön grup araştırması yaparken yolları Okan Şarlı (Bas – Vokal), Murat Arıkan (Gitar) ve Saddler Samayoa’dan (Davul) oluşan 27 Grubu ile kesişti.

Bu turneler esnasında müziklerini çok beğendikleri 27 grubuna albüm teklifinde bulunan Gripin, turne bitiminden itibaren grup ile beraber söz ve beste çalışmalarına başladı.

İstanbul’da Gripin tarafından yürütülen uzun çalışmaların sonucunda bu ortaklığın ilk şarkısı olan ”Muhtemel Aşk” ortaya çıktı. Sözleri Okan Şarlı ve Birol Namoğlu , müziği 27 Grubuna ait olan şarkının düzenlemesi ise 27 ve Gripin tarafından yapıldı.

Ayrıca Gripin’in solisti Birol Namoğlu da şarkıda 27 Grubuna eşlik ediyor. “Muhtemel Aşk”ın video klibi ise Kemal Başbuğ imzası taşıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir
Bize
Ulaşın
Teknik sorunlar için: info@budemsturk.com
Bilgi için: dinleyicitemsilcisi@budemsturk.com

http://www.budemsturk.com sitesindeki hiçbir bilgi izinsiz kullanılamaz.